Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.   
 

Assistance 24/7

Pomoc w przypadku awarii ogumienia.

W przypadku unieruchomienia pojazdu z powodu awarii ogumienia, zorganizujemy i pokryjemy koszty naprawy unieruchomionego pojazdu polegającej na wymianie koła albo jego usprawnieniu przy użyciu zestawu naprawczego. Pomoc obejmuje wyłącznie nasze koszty dojazdu i robocizny, z wyłączeniem kosztów części lub materiałów użytych do naprawy.

W przypadku gdy nie będzie możliwości naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia zorganizujemy i pokryjemy koszty holowania unieruchomionego pojazdu do najbliższego usługodawcy.

W szczególnych sytuacjach, kiedy holowanie będzie wymagało użycia dodatkowych środków (np. dźwig), lub szczególnych sposobów (np. z uwagi na miejsce lub sposób położenia pojazdu), wówczas przed wykonaniem usługi, poinformujemy Cię o zagrożeniach z tego wynikających. Usługa zostanie wykonana pod warunkiem, że wyrazisz zgodę na wykonanie usługi we wskazany przez nas sposób. W powyższej sytuacji wykonamy także dokumentację fotograficzną pojazdu przed i po wykonaniu usługi.

1 KOMPLET OPON = 3 LATA ASSISTANCE W CAŁEJ EUROPIE
Goodyear 2020 © Pro Duct BBF  |  www.dunlop.pl  | 


Polityka prywatności  |  Zasady przetwarzania danych w klubach
infolinia 0 801 207 006
+48 22 378 25 94
W celu zapewnienia najwyższej jakości ochrony przetwarzanych danych osobowych wyznaczyliśmy Inspektora ochrony danych.
Dane kontaktowe: Magdalena Korga, inspektor_ochrony_danych@goodyear.com