Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.   
 

Niewłaściwe paliwo

Pomoc w przypadku nalania niewłaściwego paliwa.

W przypadku unieruchomienia pojazdu z powodu przypadkowego nalania niewłaściwego paliwa do baku pojazdu pod warunkiem, iż do unieruchomienia pojazdu doszło co najmniej 20 km od miejsca zamieszkania, zorganizujemy i pokryjemy koszty świadczenia polegającego na holowaniu pojazdu do najbliższego warsztatu mogącego dokonać naprawy.

Pomoc nie obejmuje pokrycia kosztów naprawy, części i wymienianego paliwa w warsztacie, do których pokrycia zobowiązany jest członek Klubu.

W szczególnych sytuacjach, kiedy holowanie będzie wymagało użycia dodatkowych środków (np. dźwig), lub szczególnych sposobów (np. z uwagi na miejsce lub sposób położenia pojazdu), wówczas przed wykonaniem usługi, poinformujemy Cię o zagrożeniach z tego wynikających. Usługa zostanie wykonana pod warunkiem, że wyrazisz zgodę na wykonanie usługi w sposób wskazany przez nas w miejscu zdarzenia. W powyższej sytuacji także wykonamy dokumentację fotograficzną pojazdu przed i po wykonaniu usługi.
1 KOMPLET OPON = 3 LATA ASSISTANCE W CAŁEJ EUROPIE
Goodyear 2020 © Pro Duct BBF  |  www.dunlop.pl  | 


Polityka prywatności  |  Zasady przetwarzania danych w klubach
infolinia 0 801 207 006
+48 22 378 25 94
W celu zapewnienia najwyższej jakości ochrony przetwarzanych danych osobowych wyznaczyliśmy Inspektora ochrony danych.
Dane kontaktowe: Magdalena Korga, inspektor_ochrony_danych@goodyear.com